مسابقات فوتبال «جام صلح» در فراه

به اشتراک بگذارید

مسابقات فاینل فوتبال جوانان ولایت فراه تحت عنوان«جام صلح» به تأریخ۲۳ دلو سال روان در سالون ورزشی خراسان شهر فراه برگزار گردید.
در این مسابقات که به ابتکار شورای جوانان قریۀ باغپل فراه و به کمک ریاست اطلاعات و فرهنگ و آمریت المپیک آن ولایت و همکاری کمیتۀ صلح ولایتی فراه راه اندازی گردیده بود، تعداد  ۱۸  تیم  از مرکز و قریه جات حومۀ مرکز اشتراک ورزیده بودند. در نتیجۀ این مسابقات که به تاریخ ۲۰ قوس سال روان آغاز و به تاریخ ۲۳ دلو پایان یافت، تیم های فوتبال داراباد، استقلال، عدالت قریۀ سنگزور و عقاب سرخ مربوط مرکز، به فاینل راه یافتند و در بازی نهایی، تیم فوتبال عقاب سرخ  با نتیجۀ  ۲-۴ تیم عدالت سنگزور را مغلوب کرد و  به مقام اول دست یافت.

همچنان تیم فوتبال عدالت قریۀ سنگزور در ردۀ دوم و تیم فوتبال استقلال در ردۀ سوم قرار گرفتند.
در ختم این مسابقات، امیرمحمد ایوبی رئیس کمیتۀ صلح ولایتی فراه و تازه گل زیارکش مسئول آمریت جوانان ریاست اطلاعات وفرهنگ ولایت فراه  در رابطه به اهمیت و نقش ورزش در زمینۀ آوردن صلح و همگرایی  به تفصیل صحبت نمودند.
یکتن از جوانان ولایت فراه و شرکت کننده در این مسابقات میگوید که ما خواهان صلح هستیم نه جنگ و  خیلی خوشحال هستم که به کاروان «جام صلح» پیوسته ام و میخواهم برای تمام جوانان کشور بخصوص جوانان فراه بگویم که بیایید باهم بخاطر صلح و آبادی کشور خود دست به دست هم بدهیم و کار کنیم. وی علاوه نمود که  هدف من از  اشتراک در این مسابقات بدست آوردن جام قهرمانی نبوده بلکه رسانیدن پیام صلح به دیگران است. قابل ذکر است که در ختم مسابقات برای تیم های برنده توسط رئیس کمیتۀ صلح ولایتی فراه  و آمریت جوانان آن ولایت یکمقدار تحایفی نیز اهداء گردید

Post a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.