Language Switcher

RJ Social Icons

Facebook Likebox Slider

×

هشدار

JFolder: :فایلها: مسیر یک پوشه نیست. مسیر: images/hpc_newsletter_current

شیرپاو در ملاقات با داوودزی: امنیت و صلح افغانستان باید اولویت همه باشد

 
 محمد عمر داوودزی نماینده خاص رئیس جمهوری در امور منطقه یی برای اجماع صلح و رئیس دارالانشای شورای عالی صلح افغانستان با آفتاب احمد خان شیرپاو رئیس حزب قومی وطن پاکستان روی موضوعات مرتبط به پروسه صلح به روز پنجشنبه مورخ ۲۰ جدی ۱۳۹۷ دیدار و گفتگو نمود. 
آقای داوودزی در مورد پیشرفتها و تحولات اخیر در پروسه صلح افغانستان معلومات ارایه نموده افزودند که هماهنگی یکی از مهمترین اصول در تقویت اجماع منطقه یی برای صلح میباشد. آقای شیرپاو ضمن اینکه هماهنگی را مهم خواند، افزود که در سیاستهای منطقه تغییر رو نما شده و امیدواریها برای تسریع بخشیدن پروسه صلح افغانستان نیز بیشتر گردیده است. وی در ادامه علاوه نمود، صلح در افغانستان یک نیاز است و ما همه در پاکستان بر این تاکید مینماییم. 
در اخیر رئیس دارالانشای شورای عالی صلح و نماینده خاص رئیس جمهور گفت، جنگ در افغانستان به هیچ کشوری منفعت نمیرساند و در صلح افغانستان منفعت همه کشورهای منطقه نهفته است. دو طرف ایجاد فضای هماهنگی و همکاری را مهم دانستند. از جانب افغانستان تاکید گردید که پاکستان به مثابه کشور همسایه و اثرگذار، در پروسه صلح افغانستان گامهای عملی و هماهنگ بردارد.

خبرنامه جدید

سولې او پخلاینه

Peace Reconciliation Booklet Pashto Page 01

صلح و آشتی

Peace Reconciliation Booklet Dari Page 01