Language Switcher

RJ Social Icons

Facebook Likebox Slider

×

هشدار

JFolder: :فایلها: مسیر یک پوشه نیست. مسیر: images/hpc_newsletter_current

همایش صلح بانوان سمنگان با اشتراک وزیر امور زنان

زنان ولایت سمنگان در یک اجماع ملی که به تأریخ ۸ عقرب سال روان در آن ولایت برگزار شده بود ضمن پشتیبانی از صلح، بر نقش زنان در پروسۀ صلح تأکید ورزیدند.
img samangan women national consens aqrab 8 1همایش که با اشتراک محترمه  دلبر نظری وزیر امور زنان، محترمه صدیقه بلخی سناتور و عضو شورای عالی صلح، والی  سمنگان و شماری از زنان آن ولایت در تالار هوتل قصرسلطان سمنگان دایر گردیده بود با تلاوت قرآنکریم و پخش سرود ملی کشور آغاز یافت،  سپس رئیسۀ امور زنان سمنگان در صحبت افتتاحیۀ محفل روی نقش زنان در ایجاد صلح به تفصیل سخنرانی نمود. بعداً والی سمنگان به حضور زنان در فعالیتهای پروسۀ صلح اشاره نموده آماده گی مقام ولایت را در زمینۀ فراهم آوری تسهیلات لازم برای اشتراک و سهمگیری زنان در فعالیتهای صلح وعده سپرد. متعاقباً محترمه دلبرنظری وزیر امور زنان در سخنان خویش ضرورت حضور زنان در  فعالیتهای صلح را برجسته ساخته از زنان آن ولایت img samangan women national consens aqrab 8 2تقاضا نمود تا بخاطر حمایت از صلح با برادران خود همکار بوده پروسۀ صلح را تقویت نمایند.
همچنان محترمه شکیلا مولوی زاده و چند تن د یگر نیز در محور موضوع صحبت نموده حمایت کامل شان را از برنامه های صلح و حضور و نقش زنان درین راستا ابراز داشتند.
در بخش دیگر این برنامه خانم صدیقه مرادی سرپرست آمریت جندر ولایت  سمنگان ، خانم خاطره مکرم زاده و خانم نازنین سیرت فعالان امور زنان در بحث ها، سوالات و مناظرات اشتراک کننده گان محفل حضور یافته، پیشنهادات و نظریات خود را نیز مطرح نمودند که از جانب خانم دلبر نظری و خانم صدیقه بلخی به سوالات همه اشتراک کننده گان پاسخ های لازم ارائه گردید. محفل پس از اجرای ترانه توسط اطفال با دعای خیر پایان یافت.

خبرنامه جدید

سولې او پخلاینه

Peace Reconciliation Booklet Pashto Page 01

صلح و آشتی

Peace Reconciliation Booklet Dari Page 01