پیام تبریکیه شورای عالی صلح به مناسبت حلول سال نو ۱۳۹۰خورشیدی

به اشتراک بگذارید

شورای عالی صلح

دارالانشاء


بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّمَا ٱلۡمُؤۡمِنُونَ إِخۡوَةٌ۬ فَأَصۡلِحُواْ بَيۡنَ أَخَوَيۡكُمۡ‌(سورة الحجرات ۱۰)
(  تر جمه : هر آئینه مؤمنان با هم  برادر اند پس  شما در بین برادران  خود صلح نما ئید)

پیام تبریکیه شورای عالی صلح به مناسبت حلول سال نو ۱۳۹۰خورشیدی

کابل-افغانستان: رئیس شورای عالی صلح به نماینده گی از این شورا حلول سال نو خورشیدی ۱۳۹۰ را به جلالتمآب حامد کرزی رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان، معاونین محترم ریاست جمهوری، رؤسای محترم ولسی جرگه و مشرانو جرگه، اعضای محترم کابینه جمهوری اسلامی افغانستان، وکلای مردم افغانستان در شورای ملی و به همه ملت مسلمان افغانستان تبریک عرض نموده، از بارگاه ایزد متعال صلح دایمی را بر مبنای قطع جنگ، تأمین امنیت، ترقی و تعالی مردم افغانستان استدعا مینماید.
شورای عالی صلح سال ۱۳۹۰ را فرصتی خوبی برای تأمین صلح و ثبات پایدار در افغانستان تلقی نموده  از مردم افغانستان میخواهد تا با عزم و اراده قوی، برای گشودن یک فصل جدید، در راستای اعاده صلح و ثبات دائمی در کشور سعی و تلاش بیشتر نمایند. شورای عالی صلح از جناح های درگیر در افغانستان میخواهد که از خشونت ها دست برداشته تا از تلفات مردم بیگناه کشور جلوگیری شود.
یکبار دیگر رئیس شورای عالی صلح آرزوها نیک خود را به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۰ خورشیدی به مردم افغانستان عرض میدارد و از بارگاه ایزد متعال استدعا میکند که سال ۱۳۹۰ خورشیدی را سال پر از خوشی، سرور، رفاه و پیشرفت مردم رنجدیده افغانستان بگرداند.

با احترام
پروفیسور برهان الدین ربانی
رئیس شورای عالی صلح

Post a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.