ملاقات رئیس شورای عالی صلح با اقوام ځاځی، پکتیا و پکتیکا

به اشتراک بگذارید

بخاطر تقرر فضیلتمآب پیر سید احمد گیلانی بحیث رئیس شورای عالی صلح، نماینده ها و بزرگان اقوام مختلف ځاځی، پکتیا و پکتیکا مراتب تبریکات و تمنیات نیک خود را به این مناسبت ابراز نمودند.
در این دیدار و ملاقات که به تأریخ ۱۰ حمل سال روان در مقر جناب ایشان صورت گرفت، ابتداء آیاتی از کلام الله مجید تلاوت گردید سپس څارنوال بسم الله یکتن از بزرگان قومی پکتیا ضمن ابراز تبریکی به رئیس شورای عالی صلح، وی را مناسب ترین شخصیت برای احراز این مقام خوانده، از خداوند جل جلاله استدعا نمود تا به ایشان در راستای تامین صلح در کشور توفیقات مزید اعطاء فرماید. وی همچنان به نماینده گی از مردم پکیتا وعده سپرد تا با تمام امکانات از جناب پیر صاحب در زمینۀ تأمین صلح حمایت جدی نماید.
img kabul hpc head meeting paktia paktika hamal 10 1درین نشست حاجی محمد خان و حاجی سلطان محمد دوتن از بزرگان قومی پکتیا و پکتیکا نیز بالنوبه به نماینده گی از دیگران، ضمن ابراز تبریکات به رئیس شورای عالی صلح، گفتند: ما از رئیس صاحب جمهور سپاسگزاریم که این امانت و مسئولیت بزرگ را به جناب شما محول نمودند. آنها نیز تأکید نمودند که مردم پکتیا و پکتیکا از این اقدم نیک حمایت نموده و برای تامین صلح در کشور با شما همکار خواهند بود.
در اخیر فضیلتمآب پیر سید احمد گیلانی رئیس شورای عالی صلح ضمن قدردانی از حضور گرم اشتراک کننده گان گفتند: صلح به تنهایی تامین شده نمی تواند و ما و شما باید همه دست به دست هم بدهیم و بخاطر آوردن صلح در کشور وارد عمل شویم تا باشد که به توفیق خداوند جل جلاله در کشور ما صلح  پایدار تامین گردد.
محفل ملاقات پس از اهدای تحایف از طرف مهمانان به جناب پیر صاحب  با دعای خیر پایان یافت.

Post a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.