جوانان ولسوالی دولتیار غور صلح را حلال همه مشکلات میدانند

به اشتراک بگذارید

استادان و شاگردان مکاتب ذکور و اناث ولسوالی دولتیار ولایت غور و فعالان نهادی مدنی و جوانان و زنان آن ولسوالی اخیراً در یک همایش گسترده که در آن  هیئت رهبری کمیتۀ صلح ولایتی غور، رؤسای شورای ولایتی و شورای علمای آن ولایت  و ولسوال دولتیارحضور داشتند از کمپاین صلح و آتش بس اعلام حمایت نمودند.   
درین محفل پس از تلاوت آیاتی از کلام الهی، الحاج کمال الدین مودودی رئیس کمیتۀ صلح ولایتی غور و بعداً رؤسای شورای ولایتی و شورای علمای غور و متعالباً ولسوال دولتیار هریک  در ارتباط  به ارزش های صلح و وضعیت جاری در کشور و ولایت غور معلومات داده گفتند که رشد علم و دانش و بلند بردن سطح آگاهی مردم حلال مشکلات کشور بوده و این امر بدون تأمین صلح  سراسری دشوار و ناممکن است. آنها گفتند که موجودیت صلح دایمی، ما را به عدالت و برابری نزدیک نموده و از اختلافات قومی نیز جلوگیری می نماید.
متعاقبا لیلا فروغ یکتن از بانوان به نماینده گی  از جوانان دولتیار، از شورای عالی صلح بخاطر راه اندازی کمپاین صلح ابراز قدردانی نموده، از مخالفان مسلح خواست که با روند صلح یکجا شوند تا نسل آیندۀ کشور بتوانند با روحیۀ آرام به درس و تعلیم خود ادامه داده و از نعمت سواد و آموزش محروم نگردند. محفل با قرائت دعایۀ خیر خاتمه یافت.

Post a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.